У червні троє львів’янок поважного віку відзначили свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів міста, які відсвяткували 100 і більше років. Так, свої уродини відзначила львів’янка Єфросинія Тарасова: 29 червня їй виповнилось 100 років.

Представники управління відвідали ювілярку, від імені громади Львова привітали її та вручили пам’ятну монету і вітальний лист від імені міського голови Львова. Також Єфросинія Петрівна отримає від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

До слова, у червні, окрім пані Єфросинії, ще двоє львів’ян відсвяткували свої сто та більше років: Волчанська Олена 1 червня приймала привітання з нагоди сторіччя, а  Рибалко Олена 2 червня – з нагоди 105-ліття.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн.

Загалом у 2022 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 280 тис грн.

Теги:
Поділитись: