У червні п’ятеро мешканців Львівської громади відзначили 100 і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця три панянки і два пани відзначили свої уродини. А загалом за перше півріччя 2024 року свої 100 та більше років відсвяткували 26 мешканці Львівської МТГ.  

Зокрема, першою цього місяця привітання з нагоди уродин приймала Олена Рибалко: їй виповнилось 106 років. Також, цього місяця свої столітні уродини відзначив Володимир Гурнов та 101 рік – Йосифа Сметаняк та Анатолій Ахов. А Єфросинії Тарасовій виповнилося 102 роки

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали усіх ювілярів, від імені громади Львова привітали їх та вручили від міста матеріальну допомогу у 10000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 10 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже понад 15 років.

Загалом у 2024 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тисяч гривень.

Поділитись: