У червні четверо мешканців Львівської громади відзначили 100 і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця три панянки і один пан відзначили свої уродини. А загалом за перше півріччя 2023 року свої 100 та більше років відсвяткували 23 мешканці Львівської МТГ.  

Зокрема, першою цього місяця привітання з нагоди уродин приймала Олена Рибалко: 2 червня їй виповнилось 106 років. Олена Кирилівна – найстарша мешканка Львівської МТГ. 15 червня відзначив столітній ювілей Анатолій Ахов. Також столітні уродини 28 червня відсвяткувала Йосифа Сметаняк. Уже наступного дня, 29 червня, 101 рік виповнився Єфросинії Тарасовій.

Представники управління соціального захисту ЛМР відвідали усіх ювілярів, від імені громади Львова привітали їх та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн.

Поділитись: