У Центрі соціальної підтримки виготовляють окопні свічки для наших захисників та захисниць

У Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених осіб, що на вул. Угорській, 2, запрацювала невеличка свічкарня. Майстерню з виготовлення свічок організували працівники установи: там вони виготовлятимуть окопні свічки для наших захисників.

«За останні дні всі ми відчули наслідки ракетних ударів по критичній інфраструктурі та цінність світла і тепла в оселях. Особливо цінно розуміти цю потребу для наших воїнів, які перебувають в надскладних умовах! Щоб бодай трохи зігріти наших захисників в окопах та бліндажах ми вирішили виготовляти для них окопні свічки. Особливо хочеться подарувати частинку «тепла зі Львова» у День Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва і День захисників та захисниць України», – розповіли в установі.

Перший пакунок з окопними свічками в установі уже сформували. Днями він вирушить до наших захисників і захисниць. Проте працівники центру не мають наміру зупинятися. Вони запевняють, що свічкарня працюватиме на постійній основі: аж до перемоги.

Поділитись: