У Центрі соціальної підтримки відбувся безкоштовний тренінг з домедичної допомоги

У Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених осіб відбувся інтенсивний практичний курс з домедичної допомоги. Участь у ньому взяли працівники установи, а провели – фахівці Львівської медичної академії імені Андрея Крупинського та новітнього Центру медичної симуляції.

«Тренінг виявився дуже цікавим і корисним. Учасників тренінгу ознайомили з базовими принципами домедичної допомоги, а також для них організували практичне відпрацювання життєво важливих навиків», – розповіли в установі.

Зокрема, тренери навчали:

  • як забезпечити власну безпеку і убезпечити місце події;
  • як розпізнати загрозливі стани;
  • як зупинити критичну кровотечу;
  • як провести серцево-легеневу реанімацію у дорослих.

Під час моделювання критичних ситуацій ключовий акцент тренери зробили на подоланні паніки та розгубленості.

Нагадаємо, що такі ж тренінги відбулись у багатьох структурних підрозділах управління соціального захисту.

Зокрема, нещодавно у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених осіб уже відбувся тренінг з першої домедичної допомоги для соціальних працівників. Навчання з надання першої домедичної допомоги для відвідувачів установи організували у Львівському міському територіальному центрі соціального обслуговування. А фахівці Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій безкоштовне навчання з тактичної медицини для усіх бажаючих організовували уже декілька разів.

Поділитись: