Кутя, вареники, пампушки: у Львові для бездомних людей організують різдвяну вечерю

У переддень Різдва Христового, 6 січня, о 19:00 год працівники Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб для людей, які отримують послуги у цій установі, накриють святвечірній стіл. Тож до півсотні людей, які через різні життєві обставини не мають домівки, зможуть спільно покуштувати традиційні святвечірні українські страви. Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

«Різдвяна вечеря, як і щороку, складатиметься з традиційних для українського столу страв – це кутя, смажена риба, вареники, борщ, голубці, пампушки, узвар. Розпочнеться вечеря зі спільної молитви, а по завершенні – обов’язково будуть колядки», – розповів начальник управління Ігор Кобрин.

В організації вечері працівникам Центру традиційно допомагають громадські організації, благодійники та підприємці: за що в установі їм дуже вдячні. Цього року, до слова, благодійники для кожного учасника вечері підготували ще й святкові подарунки. Кожен отримає пакунок, у якому буде зимова шапка, рукавички, шкарпетки та інші необхідні речі.

Різдвяна вечеря у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб відбудеться уже тринадцятий рік поспіль.

 

Поділитись: