У Центрі Джерело замінюють понад 100 віконних конструкцій

У Центрі Джерело готуються до опалювального сезону. В установі завершують заміну віконних конструкцій: а це понад 100 одиниць. Загалом енергоефективні заходи у закладі тривають два роки поспіль.

«Завдяки заміні вікон буде створено комфортне середовище для наших відвідувачів, адже температурний режим в приміщеннях має дуже велике значення для фізичних станів діток та молоді. Водночас це допоможе зекономити на комунальних платежах», – розповіли в центрі реабілітації.

Основна будівля Центру Джерело має понад 6 тис.м2площі, тож чимало благодійних та бюджетних коштів витрачалось на комунальні послуги. Саме тому команда Джерела два роки тому розпочала реконструкцію будівлі та поставила завдання досягнути максимальної енергоефективності.

Станом на сьогодні в реабілітаційному центрі вже здійснено гідроізоляцію фундаменту, утеплення та реконструкцію даху, оновлення всіх систем будівлі, заземлення та громовідвід, модернізацію котельні, встановлення теплових насосів.

Слід зауважити, що усі ці заходи з енергоефективності у Джерелі реалізували за фінансової підтримки німецького благодійного фонду «Реновабіс», Канадсько-Української Фундації, а також за кошти донатів львів’ян під час марафону від «Люкс FM» на Щедрий Вівторок.

Довідка:

Центр Джерело функціонує у Львові з 1993 року з ініціативи батьків дітей з інвалідністю та волонтерів з Канади. Центр формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним центром на регіональному та національному рівнях. За 29 років роботи Джерела, допомогу отримали понад 7500 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Центр фінансується з комунального бюджету міста Львова та за рахунок благодійних надходжень.

Поділитись: