У Центрі для бездомних осіб приготували майже 6,5 тис порцій гарячого харчування

Уже багато років у Львові на вул. Кирилівській, 3а діє Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб. Фахівці установи надають різнопланову підтримку людям, котрі опинилися на вулиці. Зокрема, це – юридичні, інформаційні, медичні, соціальні та інші послуги. Також працівники Центру забезпечують відвідувачів установи сезонним одягом та, що дуже важливо для бездомних людей, гарячим харчуванням.

«Уже шість років у нашій установі працює їдальня. Тож усі наші відвідувачі, які приходять переночувати, можуть нормально поїсти. Ми пропонуємо їм гаряче харчування, а це перша та друга страви, салат та напій. Велика наша гордість – це, власне, кухня. Вона облаштована професійним обладнанням. Наш кухар, пані Марія каже, що готувати на ній – велике задоволення», – розповіла керівниця установи Ольга Ільчишин.

До роботи кухні, до слова, залучають і бездомних людей. Вони, зокрема, накривають столи, збирають посуд, роздають страви.

Щовечора гаряче харчування отримує в середньому 35 осіб. Харчування здійснюється під час прийому клієнтів на нічліг з 20:00 до 22:00 години з понеділка по п’ятницю. Для клієнтів відділення розроблене 10-денне меню. Лише за останні півроку на кухні установи приготували 6362 порції.

До слова, відвідувачі установи, попри гаряче харчування, можуть за потреби отримати страви швидкого приготування, печиво, гарячий чай. Дуже допомагають з харчуванням волонтери. Вони приносять в установу різні смаколики: фрукти, випічку, солодощі.

Довідка:

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці».

Поділитись: