У березні восьмеро мешканців Львівської громади відзначають свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. Цього місяця восьмеро панів та панянок святкуватимуть свої уродини. З них – п’ятеро львівян відзначатиме столітній ювілей, одна львів’янка святкуватиме 101-й День народження, ще одній панянці виповниться 102 роки, а також одна мешканка нашої громади прийматиме привітання з нагоди 103-річчя.            

Зокрема, першою цього місяця своє День народження уже відзначила Емілія Патлатюк: 1 березня їй виповнилось 100 років. У пані Емілії – чудова родина. У неї двоє дітей, четверо онуків та двоє правнуків. Усі близькі її дуже люблять та поважають: за її харизму, оптимізм, розум, щирість та життєву позицію. Адже пані Емілія була зв’язковою УПА, 12 років перебувала в Сибіру, а потім дуже довго не могла повернутись в Україну.

Представники управління соціального захисту ЛМР також відвідали уродинницю, від імені громади Львова привітали її та вручили від міста матеріальну допомогу у 5000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 5 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 5 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже 15 років.

Загалом у 2023 р на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 315 тис грн. 

Поділитись: