У березні дев’ятеро мешканців Львівської громади відзначають свої сто і більше років

У Львові продовжується традиція вітати довгожителів нашої громади, які відсвяткували 100 і більше років. У березні свої уродини святкуватимуть дев’ятеро панів та панянок. З них – одна львів’янка відзначатиме столітній ювілей, шестеро львів’ян святкуватимуть 101-й День народження, ще одній панянці виповниться 102 роки, а також одна мешканка нашої громади прийматиме привітання з нагоди 104-річчя.

Зокрема, першою цього місяця своє День народження уже відзначила Емілія Патлатюк: 1 березня їй виповнився 101 рік. У пані Емілії – чудова та велика родина. Усі близькі її дуже люблять та поважають: за її харизму, оптимізм, розум, щирість та життєву позицію. Адже пані Емілія була зв’язковою УПА, 12 років перебувала в Сибіру, а потім дуже довго не могла повернутись в Україну.

Вже наступного дня, 2 березня, свої 102 роки відзначила ще одна мешканка нашої тергромади – Любов Муравицька.

Представники управління соціального захисту ЛМР також відвідали уродинниць, від імені громади Львова привітали їх та вручили від міста матеріальну допомогу у розмірі 10000 гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від імені громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на День народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу у сумі 10 000 гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тис грн. Традиція привітання довгожителів у Львові існує вже більше 15 років.

Загалом у 2024 р. на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тис грн.

Поділитись: