Тисяча львівських дітей до Дня Святого Миколая отримають від міста «солодкий» дарунок

У Львові з нагоди Дня Святого Миколая для дітей із багатодітних родин та дітей з інвалідністю придбали тисячу подарункових наборів з цукерками. «Солодкі» дарунки закупили в управлінні соціального захисту ЛМР: вартують усі ці пакуночки майже 70 тисяч гривень.

«Одним з найулюбленіших свят у дітей є свято Св. Миколая: вони увесь рік чекають його приходу, пишуть йому листи з побажаннями, очікують на подарунки. Тож нашою акцією ми хочемо подарувати відчуття свята якомога більшій кількості львівських дітей. Зокрема,набори з цукерками отримають багатодітні родини, у яких виховується шестеро та більше дітей віком до 18 років. На обліку у відділах соцзахисту перебуває 400 дітей цієї категорії. Крім того, пакуночок від Миколая отримають 204 дитини (до 18 років), які користуються кріслами колісними, а також 9 дітей з інвалідністю з ампутаційними куксами верхніх або нижніх кінцівок. Подаруночки цим дітям можна буде отримати у районних відділах соціального захисту», – розповіла директорка департаменту гуманітарної політики ЛМР Галина Слічна.

Решту, 387 пакунків з цукерками, отримають дітки з інвалідністю, які перебувають на обліку у ЛОО Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих»,ЛОО ГО «Українська спілка інвалідів – УСІ» та інших партнерських громадських організацій.

Нагадаємо також, щоу Львові з нагоди Дня Св. Миколая майже тисяча дітей отримають грошову допомогу: це і діти учасників АТО; і вихованці дитячих будинків сімейного типу, і дітки-сироти, і дівчатка та хлопчики, які перебувають під опікою; і дітки, батьки яких мають інвалідність з дитинства. На ці виплати у міському бюджеті передбачено близько 2, 3 млн. грн.

Поділитись: