Турнір з більярду для літніх людей

До днів фізкультури та спорту 15 вересня 2017 року Львівський міський територіальний центр запросив на гру у більярд своїх підопічних.

Вже не вперше для літніх львів’ян організовують такі спортивні заходи. А більярд є одним з найулюбленіших.

Більярд дозволяє людям насолоджуватися грою, що значно підвищує якість їхнього життя і робить їх соціально активними. Сама гра містить в собі відповідні вправи для літніх людей, оскільки складається з періодів активності і пасивності, що дозволяє гравцям продовжувати гру на протязі декількох годин – стверджують вчені.

Дідусі і бабусі із захопленням та азартом вчилися забивати кулі у лунки. Були серед них і «аси», які вже не вперше грають у цю гру. Вони із задоволенням допомагали порадами новачкам.

«На турнірі з більярду я вперше, спочатку сумнівалася, думала не зможу. А через 45 хвилин вже забила першу кулю! Тепер буду частіше відвідувати такі заходи» – ділилася враженнями п. Стефа Мальська – 77-річна підопічна Галицького відділення соціальної допомоги вдома.

«Плануємо і надалі залучати наших підопічних до різноманітних спортивних заходів. Адже багато з них є дуже активні. А для інших це може бути прикладом «залишатися у формі» навіть у поважному віці» – зазначив директор львівського міського територіального центру Віталій Брославський.

Наприкінці заходу всі гравці отримали солодкі призи «за активну участь у спортивних заходах».

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: