Цікаве дозвілля літнім та самотнім людям. Вже за добре складеною традицією працівники Львівського міського терцентру проводять одиноким львів’янам похилого віку заходи з проведення цікавого та корисного дозвілля.

Так, в понеділок 05 серпня, о 12 год., дідусі та бабусі в центрі дозвілля для літніх людей в рамках проведення духовних зустрічей слухали Євангельські притчі. Зокрема на зустрічі вивчали притчу про запрошених на бенкет.

Кожна Євангельcька притча, яку спільно читаємо, має дуже глибокий і насичений зміст. Тому неможливо в спільних роздумах над нею, які займають лише певний відведений час, зосередитись на всіх істинах, які можемо споглядати і відкрити для себе в цьому тексті. Належить вибирати щось одне, який аспект, який торкає більшість учасників духовної зустрічі. Окрім того, до цього біблійного уривку маємо повертатися знову і знову аж до тих пір, поки Боже слово не проросте у душі, а з часом принесе плід,– соціальний працівник Львівського міського терцентру с. Анастасія Гій

О цій же порі, в центрі денного перебування для літніх людей при Храмі Святого Климента Папи, що за адресою: вул. Т. Ген. Чупринки, 70, відбулась колективна зустріч присвячена тематиці секрети довголіття та бадьорості.

Зараз на обслуговуванні в вьвівському міському терцентрі перебуває більше 2 тис. львів’ян похилого віку. Установу створено відповідно до ухвали Львівської міської ради від 18.06.2009 року № 2695 з метою забезпечення якісного та ефективного функціонування системи соціального обслуговування осіб літнього віку та одиноких непрацездатних мешканців Львова.

Поділитись: