У Львові для дідусів та бабусь у центрах денного дозвілля для літніх людей Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) організовують активне та цікаве дозвілля. Саме там лише у 2018 році відбулось 1090різноманітних вечорів розваг, різнопланових ігор, лекцій, семінарів, гуртків, майстер-класів, екскурсій, відвідувань театрів, кінотеатрів, а також музеїв. А їх учасниками стали майже 1 000 львів’янповажного віку.

«Варто відзначити, що ми акцентуємо увагу на організації цікавого дозвілля для наших підопічних. Саме із цією метою у Львові функціонує ціла мережа центрів денного дозвілля для громадян літнього віку. Тут люди проводять час у спілкуванні з ровесниками, стають учасниками тематичних лекцій, диспутів, майстер-класів, переглядають в колі однодумців цікаві художні та документальні фільми, ходять разом на екскурсії, вистави, відвідують театри, кінотеатри, музеї, їздять на прощі тощо. Окрім того, до участі в програмах дозвілля долучаються представники духовенства», – розповів директор Львівського терцентру Віталій Брославський.

Так, на сьогодні у Львові функціонує 9 центрів денного дозвілля, а саме: при храмі св. Климента Папи (вул. Чупринки, 70); при храмі Всіх Святих Українського Народу (вул. Петлюри, 32); при храмі Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70); при храмі Покрови Пресвятої Богородиці (вул. Личаківська, 175); при храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319а); при відділенні соціальної адаптації (вул. Кирилівська, 3а); при Галицькому відділенні соціальної допомоги вдома (вул. Франка, 41); при Центральній міській дитячій бібліотеці (вул. Окуневського, 3); при церкві Пресвятої Богородиці Володарки України (вул. Новознесенська, 34).

Крім того, зі слів Віталія Брославського, для активних підопічних Львівського міського територіального центру функціонує комп’ютерний клас.

«Ми намагаємось допомогти людям старшого покоління засвоїти будову комп’ютера; навчити навичок роботи з комп’ютером та Інтернетом, а також забезпечити спілкування в соціальних мережах, блогах, форумах. Власне, відвідання комп’ютерних курсів є додатковою можливістю для літніх людей зустрічатися і спілкуватися у невимушеній обстановці з близькими за духом і інтересам людьми. Упродовж року понад 100 осіб похилого віку скористались можливістю отримати та покращити знання з основ комп’ютерної грамоти», – додав він.

Слід зауважити, що у Львівському територіальному центрі запрошують долучитись до їх дружної родини усіх охочих. Також у терцентрі звертаються до усіх небайдужих громадян, котрі проживають поруч з літніми і самотніми особами, або громадських організацій, які позиціонують себе, як ГО, що займаються такою категорією осіб, повідомити про них.

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) знаходиться за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки, 58а, тел.:238-32-74.

Поділитись: