У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб потребують зимового взуття та одягу

У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб, де потребуючі люди можуть отримати нічліг, гаряче харчування і переодягнутись, потребують зимового взуття та теплого одягу. Тому усіх небайдужих просять допомогти.

«На даний час послугами Центру щоденно користуються 40−50 людей. Та з настанням холодів їх стане значно більше. Відповідно, потреба в чистому одязі суттєво зросте. Зокрема, бракуватиме светрів, штанів, теплих курток, взуття середніх розмірів, а також білизни й шкарпеток. Будемо надзвичайно вдячні усім за допомогу», – зазначили у Центрі.

Речі слід приносити у Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, що на вул. Кирилівській, 3а. Контактний телефон: 233−14−79.

Довідка

Центр обліку та нічного перебування бездомних громадян є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради, і надає різні види соціальних послуг громадянам, які опинились на «вулиці». Зокрема, веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік і тимчасову прописку, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, здійснює соціальне патрулювання, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, сприяє у відновленні документів, майнових і житлових прав.

Поділитись: