У Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб доукомплектували пральню

Цього року у Центрі обліку та нічного перебування бездомних осіб доукомплектували кімнату для прання: придбали сушильний апарат та пральну машинку. На закупівлю цього обладнання у міському бюджеті передбачили 33,4 тис. грн.

«Ми, звісно, давно маємо обладнану кімнату для прання: функціонує 2 «пралки» та 2 сушильні апарати. Проте вони малої потужності та ще й уже використали свій ресурс, через що часто ламаються. І тут нічого дивного, адже у нас ночує щоночі до 45 безхатченків і кожен із них може скористатися цим обладнанням. Тобто і пральні машинки, і апарати для сушіння працювали, як то кажуть, нон-стоп. Тож ми конче потребували нової техніки», – розповів директор Центру обліку та нічного перебування бездомних осіб Олександр Бородін.

Як повідомив Олександр Бородін, для потреб Центру закупили більш потужне обладнання. «Це не промислова техніка, але разом із тим значно потужніша ніж та, яка у нас є. Загалом на придбання, як відомо, ми витратили 33,4 тис. гривень: 17 450 гривень вартує «пралка», 15 900 – «сушарка», – додав він.

Довідка:

Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Відповідно до своїх завдань Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, тощо.

З січня 2009 року в Центрі розпочало роботу відділення нічного перебування для бездомних. Приміщення відділу адаптовано під цикл отримання бездомним послуг реєстрації, первинного медичного обліку, санітарно-гігієнічних послуг та послуг ночівлі.

Поділитись: