У Центрі дозвілля літнім громадянам розповіли про визначні пам’ятки архітектури

Для одиноких громадян літнього віку, які є підопічними Львівського міського територіального центру, фахівці закладу проводять різнобічні заходи. Так, вчора, 18 квітня, в Центрі дозвілля, що на вул. Кирилівській, 3а, з нагоди Дня пам’яток історії та культури відбулась пізнавальна зустріч.

«В ході заходу старші мешканці Львова довідались цікаві історичні факти про Києво-Печерську Лавру; про Домініканський Собор, який є прикладом архітектури пізнього бароко. Також присутні почули розповіді про один з найвідоміших середньовічних пам’яток – Старий замок Кам’янця-Подільсько. А ще їм розповіли про Ужгородський замок – фортецю, заснування якої дослідники відносять до VII століття, – повідомила організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського терцентру Віра Костецька. – Під час спілкування літні люди також розповіли про свій досвід: вони, зокрема, пригадували історичні місця в яких їм довелось побувати».

За словами Віри Костецької, у центрах дозвіллях для літніх громадян щоденно проводять різнопланові заходи. Цього тижня заплановано такі заходи: заняття з йоги, екскурсію у монастир Святого Онуфрія, екскурсійну прогулянка Стрийським парком, захід зі спільної посадки дерев підопічними терцентру та учнями середньої загальноосвітньої школи №78 «Сплітаємо коріння поколінь», майстер-клас «Аплікація з кавових зерен».

Слід зауважити, що у кожному заході бере участь 10-15 старших громадян Львова.

Поділитись: