В центрах дозвілля Львівського міського терцентру проводять передвеликодні зустрічі

Вчора 15 квітня для львів’ян літнього віку які відвідують центри дозвілля для літніх Львівського міського терцентру провели перед великодні зустрічі. Так, в центрі дозвілля при Монастирі Святого Онуфрія (вул. Б. Хмельницького, 36) відбулась колективна зустріч на тему: «Блаженний Микола Чарнецький. Розповідь про його життєвий шлях. Перегляд фільму про його життя».

Учасники зустрічі ознайомились із історією виникнення монастиря Онуфрія та активно долучились до обговорення теми. Присутня на заході поетеса Муратова Галина, творче псевдо Галина Ткаля прочитала власні поезії.

Участь в зустрічі взяли підопічні Шевченківського відділення Львівського міського терцентру.

Цього ж дня, підопічним з центру дозвілля для літніх при Храмі Христового Воскресіння (вул. Городоцька, 319 а) проведено зустріч на тему «Історія святкування празника Квітна неділя. Пасхальна сповідь і причастя.

На зустрічі учасникам розповіли про традиції розпису Великодніх писанок, переглянули короткометражний фільм «Страсті Христові». В ході зустрічі розглянули основні аспекти святкування Квітневої неділі, зосередили увагу на важливості Пасхальної сповіді та причастя.

Бажаючі брати участь у заходах дозвілля Львівського міського терцентру можуть звертатись у відділення соціально-побутової реабілітації за тел.: 233 10 49

 

Поділитись: