Сьогодні Центр є єдиним державним закладом у м. Львові, який здійснює соціальне обслуговування бездомних громадян. Усі послуги, що надаються працівниками закладу, мають індивідуальний та конфіденційний характер.

З моменту відкриття відділення нічного перебування Центр збирає вживані речі для надання допомоги бездомним громадянам, які користуються послугами цього відділення. Відтак, Центр обліку та нічного перебування бездомних шукає волонтерів для впорядкування і сортування вживаних речей з банку одягу Центру., і запрошує небайдужих до співпраці.

Окрім того, Центр обліку та нічного перебування бездомних постійно здійснює збір вживаних і непотрібних речей (взуття, спідня білизна, засоби індивідуальної гігієни, речі домашнього вжитку) для надання допомоги бездомним громадянам, які користуються послугами відділення нічного перебування Центру,– директор Центру обліку бездомних Олег Федоренко

Отож, якщо Ви підприємець, благодійник чи просто небайдужий й бажаєте допомогти знедоленим мешканцямнашого міста, з питань співпраці можете звертатись за тел.: 233 14 79, 233 10 49 (Центр обліку та нічного перебування бездомних), адже навіть невелика допомога є вагомим внеском у велику соціальну справу, яку нужденні потребують щодня.

Поділитись: