У Львові триває голосування за проекти «Громадського бюджету». Центр «Джерело» вперше подав великий соціальний проект під № 109 – «Запуск мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику». На сьогодні проект «Джерела» перебуває на третьому місці і має шанси на реалізацію. Тож у «Джерелі» просять усіх небайдужих проголосувати за цей проект. Це можна зробити до 15 листопада.

«Щодня у місті Львові народжуються діти, розвиток яких є під загрозою: передчасно народжені, з генетичними захворюваннями, із затримкою інтелектуального та фізичного розвитку і т.д. Сім’я, в якій народилась дитина з групи ризику, потребує підтримки різних фахівців. Тому головна мета проекту – допомогти сім’ї створити такі умови, в яких дитина могла б повноцінно рости, розвиватися, реалізовувати свій потенціал, долати накладені неповносправністю обмеження та інтегруватись в життя спільноти й суспільства», – розповідають в центрі «Джерело».

З їхніх слів, домашній супровід є однією зі складових програми, і це дасть можливість організувати вдома розвиваюче навчальне середовище для дитини та максимально розвинути її потенціал.

«Фахівець раннього втручання, який показує батькам можливості навчання у щоденному житті, зможе підвищити компетентність дитини набагато більше, ніж фахівець раннього втручання, який використовує у терапії лише традиційний кабінетний підхід. Тому запуск і подальший розвиток міської мобільної служби домашніх візитів для сімей, які виховують дітей з групи ризику, є важливим необхідним елементом системи Раннього втручання. Будемо вдячні небайдужим львів’янам за підтримку та голоси», – акцентують в центрі «Джерело».

За кошти громадського бюджету в рамках цього проекту, центр «Джерело» планує придбати автомобіль для здійснення домашніх візитів командою, до якої входять лікар, реабілітолог, логопед, психолог та соціальний працівник.

Проект № 109 можна підтримати, якщо:

– вам більше 16 років;

– народилися у Львові або маєте львівську прописку (паспорт);

– вчитеся у Львові (паспорт та студентський квиток);

– працюєте (паспорт та довідка з місця роботи).

Як можна проголосувати?

– он-лайн, перейшовши за посиланням https://lviv.pb.org.ua/projects/109 та натиснувши Вхід, зареєструйтесь через Bank ID;

– прийшовши до найближчого Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП) з паспортом, студентським квитком чи довідкою з місця роботи.

Довідка

Благодійна установа Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» була заснована 1993 року батьками дітей з церебральним паралічем товариства «Надія» та волонтерами з Канади. У 2008 році, за підтримки Львівської міської ради та у партнерстві з управлінням соціального захисту, на базі «Джерела» створено Львівський Міський Центр Реабілітації.

За 25 років роботи Центру допомогу отримали більше 7000 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні в Центрі щодня займаються 192 вихованців, а 200 родин на місяць отримують консультаційний супровід і реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку.

Центр «Джерело» фінансується з комунального бюджету міста Львова (50%) та за рахунок благодійних надходжень (50%).

Поділитись: