Центр «Джерело» ділитиметься досвідом надання послуг дітям з групи ризику/з інвалідністю та сім’ям, у яких вони зростають

3 вересня, о 10.00 год. у Львівському міському центрі реабілітації «Джерело» відбудеться круглий стіл на тему «Система послуг для дітей з групи ризику/з інвалідністю та сімей, у яких вони зростають». Подію організовує комунальна-реабілітаційна установа «Львівський міський центр «Джерело», благодійна установа «Навчально-реабілітаційний центр «Джерело», за підтримки Львівської міської ради.

Мета заходу — обговорити основні напрямки розвитку послуг дітям з групи ризику/з інвалідністю та сім’ям, у яких вони зростають (міжвідомча взаємодія: освіта, медицина, соціальний захист та служба у справах дітей).

Під час круглого столу відбудеться ознайомлення з досвідом м. Львова у наданні послуг дітям з групи ризику/з інвалідністю та сім’ям, у яких вони зростають, діяльністю Центру «Джерело», Центру раннього втручання для сімей, в яких виховуються діти з порушенням розвитку «4-ї міської поліклініки м. Львова», а також філій/осередків Центру «Джерело» у районах м. Львова.

До участі запрошено: уповноваженого президента України з прав дитини, провідних експертів профільних міністерств освіти і науки, соціальної політики України; представників Тернополя, Івано-Франківська, Хмельницького, Житомира, Луцька, Рівного, а також представників громадських організацій.

Довідка

Навчально-реабілітаційний центр «Джерело» заснований в 1993 році, з ініціативи батьків дітей з особливими потребами та волонтерів з Канади. За 25 років роботи Центру, допомогу отримали близько 7 000 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Сьогодні тут щодня займаються близько 250 дітей та молоді, 300 родин в місяць отримують консультаційний супровід та реабілітаційні послуги, в яких виховуються діти з порушеннями розвитку. У 2008 році на базі благодійної установи відкрито комунальний реабілітаційний заклад змішаного типу «Львівський міський центр реабілітації «Джерело».

Поділитись: