Триста літніх львів’ян за два місяці відвідали 10 сіл та містечок Львівщини: завершився цикл «Мандрівки рідним краєм»

Упродовж двох місяців три сотні літніх дідусів та бабусь подорожували Львівщиною:усі вонистали учасниками циклу поїздок «Мандрівки рідним краєм». Організували цю атракцію для своїх підопічних у Львівському міському територіальному центрі, а фінансову підтримку «Мандрівкам…» надали в управлінні соціального захисту ЛМР.

«Загалом увесь цикл передбачав 10 мандрівок: до Крехова, Олеського замку, Жовкви, Унева, Меденич, Урича, а ще у Страдч, Каховино та Наконечне Перше. А подорож до Дрогобича, відбулась, власне, останніми вихідними. На усі ці поїздки ми скерували суму відносно невелику – 36 тисяч гривень: проте наші старенькі львівя’ни отримали величезне задоволення від цих одноденних подорожей. А хороший настрій, позитивні враження та просто зміна обстановки є надзвичайно важливими для одиноких літніх людей. Тому ми намагатимемось фінансувати такі позитивні та, якщо можна так сказити, «добрі» заходи і у майбутньому», – зазначив начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

У Дрогобичі мандрівники відвідали велику виставку «Галерея ваг». Вони побачили унікальні ваги, які використовували у різник країнах від древніх часів і до сьогоднішнього дня. Побували у дерев’яному храмі Святого Юрія, який зведено ще у 15 столітті. По відвідинах храму екскурсанти поїхали і у містечко Борислав, що неподалік Дрогобича. Там вони оглянули більш сучасний, але не менш унікальний храм Святої Анни, адже у ньому зберігаються мощі святих.

«Незважаючи на доволі холодну погоду, атмосфера під час мандрівки була дуже теплою. Усі наші мандрівники були задоволеними і з чудовими враженнями вони поверталися додому», – розповіли у Львівському терцентрі.

Зауважимо також, що у мандрівці до Дрогобича традиційно взяли участь 30 літніх дідусів та бабусь, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру.

Поділитись: