Троє довгожительок Львова відзначили свої уродини

Цими вихідними ще три мешканки Львівської міської територіальної громади відсвяткували уродини. Першою свій день народження минулого тижня відзначила Євдокія Падалка: 16 березня відзначила 101 рік. А вже 17 березня одразу дві панянки приймали привітання з нагоди 101 ювілею: Дарія Дядюн та Анастасія Сухонос.

Представники управління соціального захисту Львівської міської ради відвідали уродинниць та від громади Львова привітали їх і вручили матеріальну допомогу в розмірі 10 тисяч гривень.

Зауважимо, що усіх ювілярів, як і щороку, від громади вітають представники міської влади. Традиційно тим довгожителям, які відзначають сто років, на день народження з бюджету надають одноразову матеріальну допомогу 10 тисяч гривень, пам’ятну монету та вітальний лист від імені міського голови. Усім же, хто святкує 101 та більше років, – 10 тисяч гривень.

Загалом у 2024 році на виплати одноразової допомоги для львів’ян-довгожителів у бюджеті передбачили 680 тисяч гривень.

Нагадаємо, що одноразова матеріальна допомога у 10 тисяч гривень виплачується відповідно до розпорядження міського голови від 09.01.2024 р № 5 «Про надання одноразової матеріальної допомоги особам, яким у 2024 році виповниться 100 і більше років – мешканцям Львівської міської територіальної громади».

Поділитись: