Триває прийом документів для отримання допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС

Нагадуємо, що триває прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги на ОЗДОРОВЛЕННЯ дітей учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців м. Львова (м. Винники, смт. Рудно та смт. Брюховичі).

Одноразова матеріальна допомога надається дітям віком до 18 років (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) у таких розмірах:

  • Дітям осіб, які загинули (пропали безвісти) або померли внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних під час участі в антитерористичній операції/операції об’єднаних сил, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні, яким надано статус члена сім’ї загиблого відповідно до законодавства України – 4000 грн. на кожну дитину.
  • Дітям (без надання статусу), один з батьків яких помер – 4000 грн. на кожну дитину.
  • Дітям з інвалідністю учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 5000 грн. на кожну дитину.
  • Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників антитерористичної операції/операції об’єднаних сил (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників

Революції Гідності, зокрема:

  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 3000 грн. на кожну дитину.
  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 2000 грн. на кожну дитину.

Останнім днем подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги є 29 вересня 2020 року.

Контакти Львівського центру надання послуг учасників бойових дій:

📞 067 962 83 25  📞 050 788 72 38 ☎️ (032) 254 61 16.

https://www.facebook.com/LCNPUBD    

Поділитись: