«Театральні зустрічі»: для львів’ян літнього віку провели цікавий захід

Одиноким літнім громадянам, які перебувають на обслуговуванні у Львівському міському територіальному центрі проводять різнобічні заходи дозвілля. Так, в центрі дозвілля, що за адресою вул. Кирилівська, 3а, для відвідувачів центру провели пізнавальну зустріч з циклу «Вони прославили Україну».

«Під час заходу присутніх ознайомили з життєвим та творчим шляхом Марії Заньковецької. Літнім людям розказали, що 27 жовтня 1882 року у міському театрі під орудою Кропивницького розпочався творчий шлях видатної української актриси. Вперше на професійній сцені вона зіграла роль Наталки Полтавки, – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського міського територіального центру Віра Костецька. – Організовуючи заходи, ми в першу чергу запитуємо у наших відвідувачів, що їм цікаво було би дізнатися, про які явища, течії, історичні події та постаті. Адже важливо, щоб інформація, яку доносимо нашим слухачам, була їм цікавою».

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: