«Нам позитивно в світі треба жити!» – промовляють львів’яни поважного віку, які взяли участь у зйомках відеовірша від соціального проекту «Сиві і щасливі».

Соціальний проект «Сиві і щасливі», який стартує у Львові, покликаний показати суспільству, що життя людей поважного віку може бути активним, якісним, веселим та цікавим. Це спільний проект відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування і агенції публічних комунікацій Perfect PR. Проект стартував відеовіршем.

«Львів’яни поважного віку займаються спортом просто неба, цікавляться культурою, полюбляють дискотеки та не бояться камер. Ми хотіли показати, що по ту сторону камери стоять творчі, цікаві особистості, які продовжують насолоджуватись життям, незважаючи на вік. Для нас важливо заохочувати людей поважного віку долучатись до цікавих заходів, знайомитись із однолітками, знаходити однодумців», – розповідає Наталія Колодій, керівник відділення соціальної адаптації Львівського міського територіального центру соціального обслуговування.

У відео використаний вірш «Позитивна енергія життя» Надії Красоткіної. Вірш читають активні учасниці центрів денного дозвілля ЛМТЦ.

Поділитись: