На Святвечір бездомні спільно розділили трапезу за різдвяним столом

Пам’ятаючи про потребуючих громадян Львова, та родинність Величного Свята Різдва Христового – Центр обліку та нічного перебування бездомних осіб, розуміючи соціальний обов’язок подарувати радість миттєвостей спільного святкування, а також дарувати увагу соціально вразливим людям, організував Святу Вечерю для бездомних мешканців нашого міста, яка відбулась 6 січня в приміщенін Центру (вул. Кирилівська, 3а)

У Різдвяний вечір працівники Центру створили атмосферу родинного затишку для людей, які втратили житло. В Святвечорі взяли участь директор Центру отець Олег Федоренко та в.о. начальника управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

Довідка

Центр обліку та нічного перебування бездомних є бюджетною установою управління соціального захисту Львівської міської ради. Відповідно до своїх завдань Центр веде первинний облік бездомних громадян, видає посвідчення про взяття на облік, сприяє реєстрації переважного місцезнаходження, надає інформаційні, правові та консультаційні послуги, тощо.

З січня 2009 року в Центрі розпочало роботу відділення нічного перебування для бездомних. Приміщення відділу адаптовано під цикл отримання бездомним послуг реєстрації, первинного медичного обліку, санітарно-гігієнічних послуг та послуг ночівлі.

З питань співпраці, прохання звертатись у Центр обліку та нічного передування бездомних осіб: тел.: 233 14 79 або 233 10 49, адреса: вул. Кирилівська, 3А.

 

Поділитись: