Стрижка, зачіска, манікюр: для літніх панянок організували акцію «Весна іде – красу несе»

Для жінок поважного віку, які перебувають на обслуговуванні Львівського міського територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) в навчальному центрі «Гармонія» провели акцію «Весна іде – красу несе». Під час заходу літні панянки мали змогу безкоштовно скористатись послугами перукаря, майстра з манікюру й просто приділити час собі.

«Мета акції – показати нашим бабусям, що попри поважний вік, вони все ж залишаються жінками і можуть чудово виглядати. Тому в нас виникла ідея допомогти їм у цьому. Власне, звернувшись до директора навчального центру «Гармонія» Еріки Чубрікової, ми отримали позитивний відгук і підтримку, завдяки чому вдалось організувати цей захід. Нам приємно, у період весни, коли і в душі і навколо прокидаються теплі емоції, дарувати літнім людям хороший настрій та відчуття молодості», – розповіла організатор культурно – дозвіллєвої діяльності Львівського терцентру Віра Костецька.

Загалом працівники територіального центру у центрах дозвілля для літніх громадян, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше людей поважного віку, щоденно проводять різнопланові заходи. У заходах беруть участь 10-15 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник Львівського міського терцентру.

 

Поділитись: