Стоп Насильство: працівники поліції та соціальних структур міста  провели зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству

В управлінні соціального захисту відбулась  робоча зустріч з питань запобігання та протидії домашньому насильству з начальниками секторів дільничних офіцерів поліції м. Львова та фахівці Львівського міського центу соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.  

“Говорили про взаємодію між підрозділами поліції м. Львова та соціальними службами в частині протидії та запобігання домашньому насильству. Крім того, на зустрічі йшлося і про інші  проблемні питання, що виникають в процесі роботи та шляхи їх вирішення”, – розповів заступник начальника управління соціального захисту Олексій Неділя.

Нагадаємо також, що у Львові функціонує координаційна рада та мобільна бригада соціально-психологічної допомоги для постраждалих осіб. Також діють кризові кімнати та спеціальний притулок для допомоги таким людям. А у планах – відкриття денного центру допомоги постраждалим від домашнього насильства та «зеленої кімнати» для корекційних занять із дітьми.

Поділитись: