Стартував прийом документів для надання виплати на оздоровлення для дітей захисників України

Львівський центр надання послуг учасникам бойових дій розпочав прийом документів для надання одноразової матеріальної допомоги на оздоровлення дітей учасників АТО/ООС, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – мешканців Львівської міської територіальної громади.

Одноразова матеріальна допомога надається дітям віком до 18 років (станом на день подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги) у таких розмірах:

– Дітям осіб, які брали безпосередню участь в АТО/ООС та загинули (пропали безвісти) або померли, постраждалих учасників Революції Гідності та Героїв Небесної Сотні – 6000 грн на кожну дитину.

– Дітям з інвалідністю учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності – 7000 грн на кожну дитину.

– Дітям осіб з інвалідністю внаслідок війни з числа учасників АТО/ООС (у тому числі бійців-добровольців, які визнані такими за процедурою, встановленою Львівською обласною радою), постраждалих учасників Революції Гідності, зокрема:

  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни 1-2 групи – 4000 грн на кожну дитину.
  • Осіб з інвалідністю внаслідок війни 3 групи – 3000 грн на кожну дитину.

Для отримання одноразової матеріальної допомоги один з батьків дитини (дітей) або уповноважений представник (опікун тощо) подає до Львівського центру надання послуг учасникам бойових дій (вул. Пекарська, 41) заяву за встановленою формою. Останнім днем подання заяви про надання одноразової матеріальної допомоги є 29 вересня 2022 року.

Нагадаємо, програма оздоровлення дітей у Львові функціонує вже 8-й рік (з 2015 року). Попри військовий стан та повномасштабне вторгнення рф в Україну, Львів продовжує фінансово підтримувати бійців та їх сім’ї. Варто зазначити, що у 2021 році дану матеріальну допомогу отримали 552 дитини учасників бойових дій на загальну суму 2 075 тис. грн.

Теги:
Поділитись: