Старшокласників зі сімей у складних життєвих обставинах готують до вступу у ВНЗ

У Львівському міському центрі соціальних служб триває профорієнтаційний проект «Простір вибору». Він покликаний готувати старшокласників зі сімей у СЖО до вступу у вищі навчальні заклади. Цього разу учасники проекту побували в Національному університеті «Львівська політехніка».

«В університеті старшокласники дізнались більше про умови вступу, життя студентів, познайомились з викладачами ВУЗу, а також відвідали аудиторії та музей історії Львівського політехніки». – розповіли в установі.

Проект довготривалий і триватиме аж до кінця літа. В його межах заплановано ще ряд візитів. Зокрема, окрім Національного університету «Львівська політехніка», діти відвідають ще Львівський національний університет ім. Івана Франка; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності; Львівський державний університет внутрішніх справ; Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького; Український католицький університет.

Крім візитів у ВНЗ, проект передбачає тренінги, які допоможуть краще зрозуміти дітям що вони люблять та чим насправді хочуть займатись в майбутньому. Також будуть зустрічі з відомими людьми з надихаючими історіями успіху, заняття з психологами по самопрезентації, самоменеджменту. Завершальним етапом проекту стане «соціальне репетиторство» або долучення дітей до підготовчих курсів, які діють при ВНЗ.

Поділитись: