Старшокласників зі сімей у складних життєвих обставинах готуватимуть до вступу у ВНЗ

У Львівському міському центрі соціальних служб стартує профорієнтаційний проект «Простір вибору». Проект довготривалий: стартує уже 16 лютого і триватиме аж до кінця літа. Його учасниками стануть школярі старших класів, які є відвідувачами установи.

«Ця ініціатива допоможе дітям, котрі перебувають у складних життєвих обставинах та є нашими клієнтами, ознайомитися з різними видами професій та сформувати

відповідальне ставлення до вибору своєї. Також ми знайомитимемо їх з освітніми послугами, які надають вищі навчальні заклади та з професіями, які актуальні на ринку праці. І, найважливіше, ми допоможемо учасникам проекту підготуватися до ЗНО та вступу у ВНЗ через підготовчі курси та соціальне репетиторство», – розповіли в установі.

Проект довготривалий і передбачає кілька етапів:

–        проведення психологами профорієнтаційних тренінгів та діагностики;

–        візити у ВНЗ м. Львова;

–        візити в установи та організації для ознайомлення зі світом професій;

–        мотиваційні зустрічі з успішними людьми;

–        заняття з психологами по самопрезентації, самоменеджменту та ін.;

–        завершальний етап проекту – це «соціальне репетиторство» або долучення дітей до підготовчих курсів, які діють при ВНЗ.

«Словом, буде цікаво. Адже передбачені і тренінги, які допоможуть краще зрозуміти дітям що вони люблять та чим насправді хочуть займатись в майбутньому. Також будуть зустрічі з відомими людьми з надихаючими історіями успіху і знайомство з вищими навчальними закладами», – додали організатори.

А підтримали проект Львівський національний університет ім. Івана Франка; кафедра МПА Національного університету «Львівська політехніка»; Львівський державний університет безпеки життєдіяльності; Львівський державний університет внутрішніх справ; Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького; Український католицький університет.

Поділитись: