Спорт для всіх: для літніх панянок організували активне дозвілля

Для групи львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували заняття «Спорт для всіх». Тренування відбулось в Палаці естетичного виховання учнівської молоді, що на пл. Петрушевича, 2. Спортом займалось 25 учасниць. 

«Спорт для всіх» – не просто вислів, а слоган, адже в здоровому тілі здоровий дух. Відомо, що при заняттях спортом і помірних навантаженнях в організмі виробляється серотонін, так званий гормон щастя, який необхідний кожній людині», – додали у терцентрі.

У подальшому «Спорт для всіх» відбуватиметься двічі на тиждень: щопонеділка та щосереди.

Загалом у терцентрі особливо багато часу приділяють саме фізичним заняттям. В установі для літніх людей організовують заняття з йоги, тренування зі скандинавської ходьби, спортивні розминки на тренажерах, оздоровчі прогулянки. Кожне заняття відбувається двічі на тиждень.

Слід зазначити, що працівники територіального центру, щоб якомога більше урізноманітнити дозвілля і залучити до участі щонайбільше літніх людей, щоденно проводять різнопланові заходи. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка: 

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Теги:
Поділитись: