Співи, танці, вірші: у Львові на Погулянці з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку відбувся святковий концерт

Сьогодні у Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини, що на вул. А. Вахнянина, 29, відбувся святковий концерт «Зустріч поколінь». Концертну програму було приурочено до Міжнародного дня людей похилого віку, який у всьому світі відзначають щороку саме 1- го жовтня.

Відвідали святковий захід кілька сотень стареньких дідусів та бабусь: це і підопічні Львівського міського територіального центру, і учасники ветеранських організацій, і літні громадяни Львова, які виявили бажання побувати на заході.

Дивували присутніх своїми виступами художні колективи закладів позашкільної освіти та закладів загальної середньої освіти Львова. Учасники підготували напрочуд яскраву та різноманітну концертну програму. На сцені театру відбулись десятки номерів. Зокрема, виступали зразковий ансамбль народного танцю «Ранок», народний колектив «Модерн балет», школа-студія сучасного танцю «Акверіас», народна капела бандуристі «Ягілка», ансамбль естрадного танцю «Добрий настрій», а також танцювальні колективи «Викрутасики» та «Самоцвіти». Крім того, звучали і вокальні композиції зразкового вокально-інструментального ансамблю «Вишиваночка», художнього колективу «Музичний театр-студія Погулянка» та багато інших. А на завершення вихованці Будинку дитячої та юнацької творчості презентували сценку «Час пливе».

Слід зауважити, що це не усі атракції, які організували в управлінні соціального захисту для літніх львів’ян. Зокрема, група людей поважного віку відвідала виставу Національного академічного українського драматичного театру імені Марії Заньковецької. Театр безкоштовно запросив на перегляд 15 літніх львів’ян.

Крім того, з нагоди Міжнародного дня людей похилого віку заплановано ще кілька заходів та розваг. Це і благодійний концерт народного артиста України Мар’яна Шуневича та гурту «19 клас», і акція краси «Золотава осінь вплітає красу в коси». Ну і як же без спортивних змагань: в одному зі львівських центрів дозвілля відбудеться турнір із боулінгу. Першість між собою виборюватимуть тридцятеро літніх львів’ян. Найкращий серед них отримає кубок.

Поділитись: