Як це не сумно, соціальна справедливість є ще поки лишень метою, орієнтиром на шляху розвитку суспільства, яке декларує цінності, єдності, рівності можливостей, захист потребуючих, повага до потреб іншого, і розуміння власних обов’язків перед соціумом. В Україні як й в інших державах, в місті Львові є чимало людей, які потребують щоденної уваги з боку оточуючих, в незалежності чи то влада, громадськість, бізнес. Однак, важливо, аби всі ці складові діяли в площині не відступали від принципів, які є основоположними у становленні соціальної справедливості,– начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Цікавий приклад соціальної відповідальності громадянина трапився нещодавно. До одного з відділів соціального захисту звернувся мешканець, п. Іван, з проханням вирішити питання по облаштуванню однієї безпритульної у будинок-інтернат, так як сама старенька через власну довіру, до людей, опинилася у складній життєвій ситуації у зв’язку із втратою житла.

Не шкодуючи свого часу п. Іван разом із працівниками відділу сприяв та допомагав влаштувати в установу для людей похилого віку одиноку жінку, яка до цього моменту зовсім не була йому знайома, він просто “не пройшов повз” чужої біди.

На даний час п. К. (з етичних причин не вказуємо прізвища) перебуває у будинку-інтернаті геріатричного типу, та подумки дякує за людську доброту і небайдужість.

Поділитись: