«Для нас дуже важливо в таких випадках говорити про тих людей, яким потрібно максимально сказати добре слово. Звичайно, якщо людини вже немає, людина загинула чи померла – життя вже не повернути. Саме ті сім’ї, які втратили чоловіків, дітей, братів, відчувають це найбільше.

Ми вирішили зробити цим людям приємний подарунок. Це переважно жінки – матері та дружини загиблих. Тому ми спробували придбати корисні і практичні подарунки. Ми придбали якісні пательні різних видів та столові сервізи. Це речі, що найбільш необхідні жінкам у господарстві», – начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Наталя Федорович

Водночас повідомляємо, що цьогоріч за рахунок коштів міського бюджету Львова до Дня виводу радянських військ з Афганістану управління соціального захисту Львівської міської ради вже виплачує одноразову грошову допомогу особам, які брали участь у бойових діях на території Республіки Афганістан і є інвалідами І гр., та членам сімей загиблих – мешканцям Львова, які перебувають на обліку у відділах соціального захисту. Сума виплати – по 200 грн.

Загалом виплату з бюджету міста отримають 67 осіб, на загальну суму 13,4 тис. грн. (з них інваліди війни І гр. – 7 чол.; члени сімей загиблих 59 осіб). До слова, минулого 2011 року, управління соціального захисту виплатило одноразову грошову виплату 64 львів’янам, з числа постраждалих від бойових дій в Афганістані на загальну суму 12,8 тис. грн. (теж по 200 грн.).

Окрім того, афганці, як й інші львів’яни, з урахуванням їх соціальної потреби, можуть претендувати й на інші міські соціальні виплати, наприклад, на одноразову матеріальну допомогу малозабезпеченим сім’ям, одноразову матеріальну допомогу на виконання депутатських повноважень, муніципальну субсидію, а також інші виплати й з державного бюджету, але за умови настання тих соціальних умов, які передбачені нормативними документами, що регулюють їх надання.

Поділитись: