Сніговики, зірочки, ангелята: літні панянки виготовляли ялинкові прикраси

Для групи львів’ян поважного віку, які відвідують Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування, організували новорічну майстерку. Під час майстер – класу літні панянки виготовляли новорічні іграшки власними руками.

«Сьогодні не складно придбати новорічні іграшки на будь-який смак. Але набагато цікавіше зробити іграшку самостійно. Наші панянки зробили гарненькі сніговики, зірочки та ангелики, які доповнять атмосферу святковості у їх домівках», – розповіли в установі.

Захід відбувся у Центрі денного дозвілля при Бібліотеці-філії №13 ЦБС для дітей на вул. Кн.Романа,32.

Слід зазначити, що в установі багато часу приділяють саме організації цікавого і пізнавального дозвілля для літніх львів’ян. Відвідувачі терцентру часто бувають на різнопланових екскурсіях та прогулянках. Для них організовують різного роду майстерки, заняття, фізичні активності. У кожному заході бере участь 10-20 старших мешканців Львова. Кожну групу обов’язково супроводжує на прогулянці, екскурсії чи тренуванні працівник установи.

Довідка:

Львівський міський територіальний центр соціального обслуговування опікується вразливими групами населення та/або людьми похилого віку, що перебувають у складних життєвих обставинах. Центр працює за адресою: м. Львів, вулиця Генерала Чупринки, 58а.

Поділитись: