Школярі та дошкільнята підготували «Скриньку подяки» для канадських пластунів

Символічну «Скриньку подяки» для пластунів з міста Ванкувер підготували найменші мешканці Центру соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та внутрішньо переміщених осіб. У скриньку діти поклали патріотичні малюнки, які намалювали самі, а також наклейки та листівки з псом Патроном, солодощі.

«З нагоди Дня знань школярі та дошкільнята, які мешкають у нашій установі, отримали від пластунів з міста Ванкувер, чудові подарунки. Зокрема, 22-є наших дітей одержали шкільні канцтовари, одяг, наплічники, ігри, набори для експериментів та творчості. Дуже цінно було те, що канадські пластуни самостійно організували збір коштів, щоб у такий спосіб допомогти своїм одноліткам, які змушені тікати зі своїх домівок через війну. Тому на знак подяки ми надішлемо пластунам нашу символічну скриньку», – розповіли у Центрі соціальної підтримки.

Окрім малюнків, наклейок, листівок та солодощів діти записали коротенькі відеозвернення до друзів з Ванкувера. Після того як «Скриньку подяки» отримають діти-пластуни, буде організовано відео-зустріч для знайомства дітей і налагодження дружніх відносин.

Допомагали в організації цього заходу представниці БО «БФ «РІДНІ», які створили продуктивну атмосферу та посприяли у втіленні дитячих ідей.

Поділитись: