Розпочинається прийом документів на отримання грошових виплат на дітей фізичним особам-підприємцям

Порядок виплати допомоги на дітей підприємців, які обрали спрощену систему оподаткування та належать до 1 та 2 групи платників єдиного податку і сплатили ЄСВ у 2019 році, уже набрав чинності. Тож відтепер фізичні особи підприємці, які через епідемію COVID-19 змушені були припинити роботу та належать до згаданої категорії, можуть подавати документи на оформлення цієї допомоги. Про це повідомили в управлінні соціального захисту ЛМР.

Допомога призначається на період карантину з місяця звернення та на один місяць після дати його відміни на кожну дитину до 10 років включно. Зокрема, виплачується:

-на дітей віком до 6 років – 1779 грн;

-на дітей віком від 6 років – 2218 грн.

Допомогу на дітей фізичні особи-підприємці можуть оформити онлайн, заповнивши електронну форму на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики www.msp.gov.ua   в розділі “е-сервіси” або за посиланням – https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua  , а також скориставшись Єдиним порталом державних послуг «Дія».

В електронній формі заявник подає такі документи/відомості:

  • фотокопії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років або відомості про свідоцтва про народження дітей (серія, номер, дата видачі, прізвище, ім’я та по батькові дитини, прізвище, ім’я та по батькові батьків);
  • фотокопію довідки з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • фотокопію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • фотокопію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

Крім того, можна звернутися чи надіслати поштою документи у відділи соціального захисту за місцем реєстрації чи фактичного проживання.

У паперовій формі заявник подає такі документи:

  • копії свідоцтв про народження дітей віком до 10 років;
  • довідку з Пенсійного фонду України про сплату єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (індивідуальні відомості про застраховану особу за формою ОК-7);
  • копію документа, що підтверджує право на постійне проживання в Україні (для іноземця та особи без громадянства);
  • копію рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті (у разі її утворення) ради, сільської, селищної, міської ради об’єднаної територіальної громади або суду про встановлення опіки (у разі здійснення опіки над дитиною).

За додатковою консультацією можна звернутись у відділи соціального захисту ЛМР:

Галицький:тел.: 261−58−72(вул. Ф. Ліста, 5);
Личаківський:тел.: 254−62−87(вул. К. Левицького, 67);
Залізничний:тел.: 295−82−08(вул. І. Виговського, 34);
Франківський:тел.: 237−33−36(вул. Генерала Т. Чупринки, 85);
Шевченківський:тел.: 252−19−86(вул. В. Липинського, 11);
Сихівський:тел.: 254−64−80(просп. Червоної Калини, 66).

 

Із більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://www.kmu.gov.ua/npas/deyaki-pitannya-socialnoyi-pidtrimki-a329

Поділитись: