До 76-ї річниці створення УПА та Дня Українського козацтва, а також Дня Захисника України, місто виплатить учасникам бойових дій, які мають інвалідність, а також вдовам/вдівцям ветеранів УПА та вдовам/вдівцям політв’язнів, одноразову матеріальну допомогу. Про це повідомили в управлінні соціального захисту Львівської міської ради. Загальна сума виплат складе 408 тис. грн.

Зокрема, до свята Покрови Пресвятої Богородиці та 76-ї річниці створення Української повстанської армії, допомогу від міста отримають: вдови/вдівці ветеранів УПА – 70 осіб по 1 тис. грн., та вдови/вдівці політв’язнів – 30 осіб по 1 тис. грн. Загальна сума цих виплат складе 100 тис. грн.

Окрім того, до Дня захисника України, допомогу від міста нададуть 267 учасникам бойових дій, які отримали інвалідність І, ІІ чи ІІІ групи внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних під час безпосередньої участі в АТО. Зокрема, допомогу отримають: учасники з інвалідністю війни І групи – 15 осіб по 1,5 тис. грн.; учасники з інвалідністю війни ІІ групи – 67 осіб по 1,5 тис. грн.; учасники з інвалідністю війни ІІІ групи – 185 осіб по 1 тис. грн. Загальна сума цих виплат складе 308 тис. грн.

Зазначимо, що 14 жовтня в Україні святкують свято Покрови Пресвятої Богородиці та відзначають День Українського козацтва і День захисника України.

Поділитись: