У Львові реабілітовані жертви політичних репресій отримуватимуть по 2 тис грн доплат до пенсій

Непрацездатні реабілітовані громадяни, які мешкають у Львівській МТГ, отримуватимуть щомісячну доплату до пенсії у розмірі 2 000 грн. Відповідну зміну до ухвали «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади» внесли сьогодні на сесії міської ради.

Зокрема, внесли зміни у додаток 1 до ухвали міської ради від 19.06.2014 № 3432 «Про затвердження Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади», доповнивши пункт 1.2 підпунктом 1.2.2.19 у такій редакції:

  • «Надання щомісячної доплати до пенсії у розмірі 2 000 грн. особам, реабілітованим відповідно до Закону України “Про реабілітацію жертв репресій комуністичного тоталітарного режиму 1917-1991 років“, із числа тих, яких було піддано репресіям у формі (формах) позбавлення волі (ув’язнення) або обмеження волі чи примусового безпідставного поміщення здорової людини до психіатричного закладу за рішенням позасудового або іншого репресивного органу, у порядку, затвердженому виконавчим комітетом».

На сьогодні у Львові на обліку перебувають 34 реабілітовані особи з числа тих, яких було звинувачено у проведенні антирадянської агітації і пропаганди та піддано репресіям у різних формах. Вони матимуть право на щомісячну доплату до пенсії.

Нагадаємо, що аналогічну доплату до пенсії з бюджету Львівської МТГ отримують і ветерани УПА.

Поділитись: