В рамках циклу заходів «Великодня вервиця» працівники Львівського міського територіального центру запросили  літніх львів’ян на великопосну виставу «Бджола Мета»

15 квітня, в рамках циклу заходів «Великодня вервиця», була проведена третя намистинка вервиці у центрі дозвілля при храмі «Святого Климента Папи», що на вул. Ген. Чупринки,70. Духовну сторінку на тему: «Великий піст. На що звернути увагу у підготовці до Великодня?» люб’язно провів отець Юрій.

Опісля духовної сторінки усі присутні переглянули виставу «Бджола мета» за участю зразкового дитячо-юнацького хору «Радуниця» Шевченківського УДЮМК м. Львова.

За однойменною легендою про Христа, вистава «Бджола Мета» написана українською письменницею Костянтиною Малицькою. Виконується вона разом із страсними піснями та віршами, що додають їй особливої краси та емоційності.

Львівський міський територіальни й центр запрошує усіх бажаючих відвідати наступну намистину «Великодньої вервиці» – духовну сторінку, а також майстер-клас по прикрашанню вербових гілочок у храмі Різдва Пресвятої Богородиці. Зустріч відбудеться 20 квітня 2016 року за адресою: пр. Червоної калини,70. Початок о 13.00 год.

Деталі можна за адресою: м. Львів, вул. Ген. Чупринки,58,а. Довідка за телефоном 238-32-74.

Захід організувало відділення соціально-побутової реабілітації Львівського міського територіального центру.

 

Поділитись: