Близько 100 осіб, які мешкають у Центрі соціальної підтримки осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, і внутрішньо переміщених осіб, що на вулиці Угорській, щомісяця отримують різнопланові послуги.
У центрі можна скористатись такими видами послуг:
надання притулку;
консультування (консультативний кризовий телефон);
інформування;
соціальна інтеграція та реінтеграція;
організація дозвілля: проведення заходів, тренінгів і семінарів для мешканців установи.
Допомогу у центрі можуть отримати:
особи з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;
внутрішньо переміщені особи.
Щоб отримати послуги, потрібно надати необхідний пакет документів. Зокрема:
заяву про надання послуг;
копію паспорта (всіх сторінок з відмітками) / ID картки;
копію довідки про присвоєння ідентифікаційного коду;
копію довідки до акта огляду МСЕК (для осіб з інвалідністю);
копію документа, який підтверджує відповідний соціальний статус особи (довідка про взяття на облік ВПО, рішення органу опіки та піклування про надання відповідного статусу), виданого уповноваженим на це органом згідно з вимогами законодавства;
інші документи (довідка про навчання з навчального закладу, виписка із медичної карти хворого, довідка про реєстрацію місця проживання/перебування, документ про відсутність протипоказань для перебування у колективі) подаються залежно від обставин справи або за волевиявленням заявника;
інші документи, які підтверджують статус (обставини).
Для отримання згаданих послуг із відповідною заявою та необхідним пакетом документів слід звернутись до:
районного відділу соціального захисту за місцем проживання/перебування особи. Графік роботи в «єдиних приймальнях» відділів соціального захисту:
понеділок: 13:00 год – 18:00 год.
вівторок-четвер: 09:00 год – 18:00 год.
центрів надання адміністративних послуг, які зобов’язані протягом одного робочого дня передати такі заяви відповідному відділу соціального захисту та/або управлінню соціального захисту для підготовки відповідних запитів, клопотань та подальшого прийняття рішення;
у разі звернення особи безпосередньо до Центру соціальної підтримки, працівники установи надають заявнику допомогу у поданні заяви до відділу соціального захисту управління за місцем проживання/перебування особи.
Записатись на прийом у районні відділи соціального захисту можна ОНЛАЙН
Записатись у на прийом у ЦНАП можна ОНЛАЙН
Довідка
Центр соціальної підтримки створили у межах проекту допомоги внутрішньо переміщеним особам «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури», що фінансується за кошти Уряду Федеративної Республіки Німеччина через Банк Розвитку KfW та Львівською міською радою. Виконавці проекту: Український фонд соціальних інвестицій та управління соціального захисту департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради. Загальна вартість проекту становить 24,3 млн. грн. (з них близько 10 млн — кошти з міського бюджету м. Львова). У Центрі соціальної підтримки може одночасно перебувати до 100 осіб.
Крім того, Центр соціальної підтримки також відповідальний за тимчасове розміщення ВПО у три модульні містечка, які функціонують у Львові. Загалом ці містечка налічують 264 модульні будиночки, які розраховано на понад 1000 осіб. Також при центрі функціонує гаряча лінія (тел: 0505554461), на яку звертається понад 50 осіб в день.