Працівники Львівського міського територіального центру спільно з учнями Галицької гімназії започаткували гарну традицію під гаслом «Сплітаємо коріння поколінь»

2 травня 2017р. у п`ятницю, до Дня міста Львова, працівники Львівського міського територіального центру спільно з учнями Галицької гімназії започаткували гарну традицію під гаслом «Сплітаємо коріння поколінь».

Кожний з нас є невід`ємною частиною природи. Однак все частіше ми забуваємо,що стан навколишнього середовища залежить саме від нас усіх.

Літні львів`яни, діти та працівники Львівського міського територіального центру об`єдналися та висадили саджанці дерев та кущів,щоб озеленити наше рідне місто.

Захід відбувся у дружній та веселій атмосфері. Приємно було спостерігати за спільною роботою дітей та літніх людей, які працювали для того, щоб наше довкілля було екологічно чистим та приємним для життя, сприятливим для відпочинку та розваг.

Захід організовано відділенням соціально-побутової реабілітації спільно з Галицьким відділенням соціальної допомоги вдома Львівського міського територіального центру соціального обслуговування пенсіонерів та одиноких непрацездатних громадян.

 

Поділитись: