У місті триває кампанія під гаслом «Соціальні акції з подолання бідності». Так, у 2018 році у рамках кампанії бездомним та потребуючим роздали понад 4 тисячі порцій гарячого харчування. Про це повідомив начальник управління соціального захисту Львівської міської ради Ігор Кобрин.

«Кампанію під гаслом «Соціальні акції з подолання бідності» ми започаткували у місті Лева 8 років тому: тобто ця акція успішно триває з 2010 року. Цю кампанію ми реалізовуємо разом із храмом Христового Воскресіння та ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», які опікуються соціальними їдальнями для потребуючих та бездомних людей. Власне, на співфінансування даних їдалень ми щороку передбачаємо кошти. Скажімо, цьогоріч на ці потреби ми «заклали» 100 тис. грн.», – розповів Ігор Кобрин.

Загалом, зі слів Ігоря Кобрина, у їдальні, якою опікується храм Христового Воскресіння, від початку року роздали понад 2,5 тис. порцій гарячого харчування, а завдяки мобільному пункту від ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя» потребуючі отримали 1,5 тис. обідів.

Нагадаємо, що їдальня, якою опікується храм Христового Воскресіння працює з понеділка до п’ятниці на вулиці Городоцькій, 319а. Щодня там гарячу їжу та чай отримують 40-50 осіб. Щодо мобільного пункту харчування, який організовує ЛМГО «Спільнота взаємодопомоги «Оселя», то він функціонує щочетверга о 14.00 год. у парку «На валах» неподалік від Порохової вежі.

Поділитись: