Понад 80 тисяч послуг отримали ветерани та їх рідні у Львівському центрі допомоги захисникам

Вже сім років у Львові на вулиці Пекарській діє центр надання послуг учасникам бойових дій. Саме тут щодня захисники і захисниці, ветерани та їх рідні, а також рідні загиблих Героїв, отримують безкоштовні консультації та допомогу фахівців.

«Це перший в Україні центр, який надає комплексну допомогу і різні консультації ветеранам і їх рідним. Це інформаційні, соціальні, психологічні і юридичні послуги. Наша унікальність в тому, що ми працюємо за принципом «рівний – рівному», адже наші працівники – це дружини учасників бойових дій або члени родин загиблих – тобто люди, які знають і відчувають біль і потреби наших відвідувачів», – зазначають у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій.

За час повномасштабної війни у Львівському центрі допомогу отримали 6,5 тисяч воїнів та їх рідних. А загалом за весь період роботи тут надали понад 80 тисяч послуг ветеранам. Щомісяця центр приймає близько 200 відвідувачів.

Зокрема, у центрі можна скористатися такими послугами:

  • соціальна адаптація (консультування, допомога в оформленні документів);

  • інформаційні послуги;

  • психологічне консультування (індивідуальні та групові консультації, офлайн в приміщеннях установи та в інших закладах, онлайн-консультації та телефоном);

  • юридичне консультування;

  • соціальний супровід сімей  загиблих захисників та захисниць України (консультування, зустрічі чи відвідування, психологічна підтримка);

  • прийом заявок на міські програми підтримки тощо.

Серед найпопулярніших заходів центру є навчання з основ тактичної медицини (проведено вже 6 занять, в яких взяло участь близько 120 осіб); майстер-класи та школа лідерства для дітей учасників бойових дій, поїздка дітей загиблих та постраждалих військовослужбовців в оздоровчий табір до Німеччини; оздоровлення та психологічне розвантаження Захисників та Захисниць України (сімейний сплав по річці Дністер у співпраці з компанією «ДивоКаяк», програма іпотерапії «Верхи в майбутнє», реколекції для членів сімей загиблих учасників АТО/ООС, захисників та захисниць України).

Щоб отримати послуги, можна звернутись:

  • особисто  –  центр працює на вулиці Пекарській, 41;

  • для попереднього запису на психологічну чи юридичну консультацію, а також для отримання інформаційних послуг – за телефонами: (032) 254-61-16; (067) 9628325; (050) 78 87 238;

Графік роботи центру: понеділок – четвер: 08:00 год – 17:00 год; п’ятниця: 08:00 год – 15:45 год. У суботу можна отримати юридичні та психологічні консультації з попереднім записом.

Поділитись: