Понад 700 вимушено переміщених сімей у кризовому стані отримають продуктові та гігієнічні набори

За підтримки IPSIA del Trentino ODV, центр реабілітації Джерело у Львові закупить та сформує 700 продуктових та 700 гігієнічних наборів для внутрішньо переміщених родин з дітьми, які мають труднощі розвитку.

«Потреба у базових речах в сім’ях переселенців, що виховують дітей з інвалідністю, є дуже гострою. Тому Італійська асоціація підтримає родини, які тимчасово проживають у західних областях України. Наша мета – підтримати 700 сімей у кризі продуктовими та гігієнічними наборами», – зазначили у Джерелі.

Зауважимо, уже майже півроку центр Джерело разом з UNICEF Ukraine та партнерами надає кризову підтримку сім’ям з дітьми з труднощами розвитку, що перебувають у найбільшій кризі у семи областях на заході України: Львівській, Рівненській, Івано-Франківській, Тернопільській, Закарпатській та Чернівецькій областях. Йдеться про скринінг та оцінку потреб кожної дитини та сім’ї, інформування та консультування щодо можливості отримати послуги – медичні, освітні та соціальні  за місцем тимчасового проживання, надання спеціалізованих послуг, підбір або ремонт обладнання тощо. Допомогу вже отримали декілька тисяч родин.

Нагадаємо, центр Джерело надає реабілітаційні послуги для дітей і молоді з інвалідністю та дітей з групи ризику, формує та впроваджує новітні стандарти соціальних послуг і є ресурсним центром на регіональному та національному рівнях.

За 29 років роботи Джерела, допомогу отримали понад 7500 дітей та молоді, віком від кількох тижнів до 45 років. Центр фінансується з комунального бюджету міста Львова та за рахунок благодійних надходжень.

Поділитись: