Понад 450 львівських багатодітних родин отримали від міста матеріальну допомогу

З початку року 451 багатодітна родина, яка мешкає у нашій громаді, отримала від міста матеріальну допомогу: 447 сімей отримали одноразову виплату, а чотири родини кошти одержують щомісяця. Загальна сума виплат становить майже 2,6 млн гривень. 

«У Львівській громаді по 5 тис гривень отримують сім’ї, в яких на утриманні перебуває четверо і більше дітей. Родини, у яких виховується шестеро і більше дітей, одержують по 10 тис гривень для організації їх відпочинку або оздоровлення. Ці кошти виплачують раз на рік. Крім того, щомісячну виплату у 3 тис гривень одержують родини, в яких одночасно народилось троє і більше дітей: кошти виплачують до досягнення дітьми трирічного віку», – розповіли в міському управлінні соціального захисту.

Так, з початку 2023 року з бюджету Львівської МТГ отримали:

  • одноразову матеріальну допомогу 396 багатодітних сімей, які мають на утриманні четверо і більше дітей, на загальну суму 1,98 млн гривень;
  • одноразову допомогу 51 багатодітна родина, яка має на утриманні шестеро і більше дітей для організації батьками їхнього відпочинку або оздоровлення, на загальну суму 510 тис гривень;
  • щомісячну виплату 4 сім”ї, в яких одночасно народилося троє і більше дітей, на загальну суму 105 тис гривень.

Матеріальну допомогу надали у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Поділитись: