Понад 300 львівських багатодітних родин отримали від міста матеріальну допомогу

За півроку 302 багатодітні родини, які мешкають у Львівській міській територіальній громаді, отримали від міста матеріальну допомогу на понад 1777 тис грн.  Зокрема, 296 сімей отримали одноразову виплату, а 6 родин кошти одержують щомісяця.

«Проблема соціального захисту малозабезпечених мешканців Львівської МТГ є дуже актуальною. Особливої уваги потребують багатодітні сім’ї. Державні гарантії багатодітним сім’ям передбачені багатьма законодавчими та нормативними актами. Однак, треба зазначити, що рівень державної допомоги не задовольняє усі потреби багатодітної родини. Тому місто фінансово підтримує такі сім’ї», – розповів начальник управління соціального захисту ЛМР Ігор Кобрин.

Зокрема, у Львівській МТГ додаткові кошти отримують сім’ї, в яких на утриманні четверо і більше дітей (по 5 тис грн), а також шестеро і більше дітей (по 10 тис грн), які виплачують раз на рік. Крім того, щомісячну виплату (по 3 тис грн) одержують родини, в яких одночасно народилось троє і більше дітей: кошти виплачують до досягнення дітьми трирічного віку.

Так, за півроку з бюджету Львівської МТГ отримали:

  • одноразову матеріальну допомогу 257 багатодітних сімей, які мають на утриманні четверо і більше дітей, на загальну суму 1285 тис грн;
  • одноразову допомогу 39 багатодітних родин, які мають на утриманні шестеро і більше дітей для організації батьками їхнього відпочинку або оздоровлення, на загальну суму 390 тис грн;
  • щомісячну виплату 6 сімей, в яких одночасно народилося троє і більше дітей, на загальну суму 102 тис грн.

Матеріальну допомогу надають у межах Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської міської територіальної громади.

Поділитись: