Понад 3 тисячі відвідувань та 7 тисяч дзвінків: у Львові опікуються одинокими мешканцями міста

У Львові запровадили низку заходів, які допоможуть максимально убезпечити одиноких літніх мешканців міста, а також осіб з інвалідністю від коронавірусної інфекції. Зокрема, самотніх львів’ян, які перебувають на обліку в міському центрі територіального обслуговування, фахівці установи уже забезпечують продуктами харчування, необхідними ліками та засобами гігієни. Доставлятимуть продуктові набори цій категорії громадян упродовж усього періоду карантину.

«На обслуговуванні міського терцентру перебуває близько 2 000 самотніх осіб. Кожен фахівець установи має під індивідуальною опікою 10 львів’ян. Соцправники постійно спілкуються зі своєю групою: з’ясовують їх потреби, пояснюють, що нікому не варто виходити з дому, бо можна захворіти.

Загалом упродовж 4 днів, з понеділка до четверга, було здійснено близько 3,1 тис. відвідувань. Також було здійснено 7,6 тисяч телефонних дзвінків. Розпочалась доставка продуктових наборів, які міському терцентру допомагають комплектувати волонтери», – розповіла Галина Слічна, керівниця штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у м. Львові.

«Крім того, управління соціального захисту уклало угоду про закупівлю 200 продуктових наборів, які також передамо самотнім стареньким та людям з інвалідністю. У складі проднабору – олія, цукор, сіль, макарони, борошно, консерви та інші продукти довготривалого зберігання. Звичайно, що за необхідності ми закупимо таку кількість продуктів, яку буде потрібно», – розповів начальник міського управління соціального захисту Ігор Кобрин.

Нагадаємо також, що у Центрі соціальних служб соціального обслуговування, що на вул. Театральна, 10 працює пункт збору для допомоги одиноким потребуючим людям, під час карантину. Там приймають продукти харчування та засоби особистої гігієни.

«Дуже приємно, що на цю ініціативу відгукнулося дуже багато волонтерів. Лише за перший день організованого збору продуктів небайдужі львів’яни та волонтери принесли десятки продуктових наборів», – додала Галина Слічна.

Поділитись: